Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 17:42:36
Advert
 

YRP’den Kocaeli çıkarması

İlimizi ziyaret eden YRP Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, il başkanı Mehmet Aras ve parti yöneticileri ile birlikte KOTO ve İKM yönetimini ziyaret etti. Ziyaretlerde esnafın ve ekonominin durumu konuları ele alındı
YRP’den Kocaeli çıkarması
Advert

YENİDEN Refah Partisi (YRP) Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak ve beraberindeki heyet, kentimizdeki sivil toplum kuruluşları, halk ile temaslarda bulunmak üzere Kocaeli’ye geldi. Çolak’ın ilk adresi partisinin Kocaeli İl Başkanlığı oldu. Çolak ve beraberindeki heyeti il binasında karşılayan il başkanı Aras ve başkanlık divanı üyeleri il binasında kısa bir görüşme yaptı.

 

 

ARAS İLE BERABER

Görüşmede il başkanı Mehmet Aras, Cemil Çolak ve beraberindeki heyete Kocaeli’nin sorunları ve bu tespitlere yönelik hazırladıkları programdan bahsetti. İl binasında gerçekleşen görüşmenin ardından ziyaretlerini gerçekleştirmek için binadan ayrılan Çolak ve beraberindeki heyete eşlik etmek üzere il başkanı Aras ve başkanlık divanı üyeleri de katıldı.

 

 

ÇOLAK’TAN HEDİYE

YRP Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak’ın bir sonraki adresi ise Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) oldu. KOTO Başkanı Necmi Bulut ile 1 saat kadar görüşen heyet, ülke ve Kocaeli ekonomisinin yanı sıra pandeminin ekonomi üzerindeki etkilerini masaya yatırdı. Çolak, görüşmelerin ardından partisinin Ar-Ge birim başkanlığı tarafından hazırlanan milli kaynak paketini Bulut’a hediye etti. Son olarak İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği’ne konuk olan Çolak, burada İKM Başkanı Murat Öztürk ile esnafın durumu ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA