Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 26.09.2020 SAAT 17:15:35
Advert
 

Beddua ediyordu! Neden çıkartıldığı belli oldu

İzmit Belediyesi’nde temizlik görevlisi olarak çalışan, elleriyle çöp toplamasıyla gündeme gelen Sadullah Ercin’in aşağılayıcı ve küçük düşürücü kelimeler sarf ettiği için işten çıkarıldığı öğrenildi.
Beddua ediyordu! Neden çıkartıldığı belli oldu
Advert

Boran KAYALAR- İzmit Belediyesi’nde temizlik görevlisi olarak çalışan Sadullah Ercin, iddialara göre salgın sürecinde bir arkadaşıyla beraber elle çöp toplamak zorunda kaldıkları görüntüleri telefonuyla kaydedip amirine gönderdiği için işten çıkarıldığı iddia edilmişti. Konuyla ilgili MHP İzmit Belediyesi Meclis Üyesi İlker Kazan yazılı soru önergesi vermişti.

AŞAĞILAYICI KELİMELER

İzmit Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdür Vekili Sevtap Cengiz tarafından verilen cevapta, “Vatandaştan gelen şikayet üzerine Sadullah Ercin’in görev esnasında yüksek sesle bağırarak kurumu aşağılayıcı ve küçük düşürücü kelimeler sarf ettiği, bu nedenle müdürlüğü tarafından tutanak tutularak disipline sevk edilmiştir. Disiplin kurulu kararı ile haklı nedenle iş akdi 15 Mayıs 2020 tarihinde fesih edilmiştir” ifadelerinde bulunuldu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA