Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 18:47:56
Advert
 

'Herkese sağduyu çağrısında bulunuyorum'

İzmit Tavşantepe’de iki ailenin arasında yaşanan silahlı kavganın büyümesi üzerine Romanlar Konfederasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar, “Buradan herkese sağduyu çağrısında bulunuyorum inşallah bu sorunların hepsini aşacağız” dedi.
'Herkese sağduyu çağrısında bulunuyorum'
Advert

Boran KAYALAR - Birkaç gündür İzmit Tavşantepe Mahallesi’nde iki ailenin arasında yaşanan silahlı kavgayla ilgili Romanlar Konfederasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar yazılı açıklama yaptı. Çokyaşar açıklamasında, “ Hepimizin yakından takip ettiği gibi mahallelerde sıkışık dar alandan kaynaklanan kavgalar yaşanmaktadır. Son birkaç gündür İzmit’te yaşanan her ne kadar gündeme getirmek istemesek de yaşanan sıkıntılar var; biri ağır olmak üzere yaralanan kardeşlerimiz var bundan ötürü aşırı derecede üzüntülüyüz. Bu vesileyle buradan herkese sağduyu çağrısında bulunuyorum inşallah bu sorunların hepsini aşacağız. Bütün kamuoyundan bu konuların çözümüne dair destek bekliyoruz biz bir ve beraber olursak aşamayacağımız bir şey yok” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA