Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 29.09.2020 SAAT 00:03:33
Advert
 

Hırsızlara karşı 'önlemini al projesi'

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğünce suç ve suçluyla mücadelede önleyici polislik faaliyetleri kapsamında hırsızlık suçları ile ilgili vatandaşların gerekli güvenlik tedbirlerinin alması ve toplumsal duyarlılığın artırılması amacıyla "Önlemini Al Projesi"başlatıldı.
Hırsızlara karşı 'önlemini al projesi'
Advert
Abbas ÇAKAR- Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğünce suç ve suçluyla mücadelede önleyici polislik faaliyetleri kapsamında hırsızlık suçları ile ilgili vatandaşların gerekli güvenlik tedbirlerinin alması ve toplumsal duyarlılığın artırılması amacıyla "Önlemini Al Projesi"başlatıldı. Proje kapsamında, görsel  kamu spotları tramvay ve benzeri toplu ulaşım araçlarının ve alışveriş merkezlerinin  elektronik ekranlarında, sesli kamu spotları ise yerel radyolarda    yayınlanmaya başladı. Ayrıca hazırlanan bilgilendirici  sticker ve magnetler  Kocaeli genelindeki ikamet ve işyerlerinin girişlerine yapıştırıldı,  
Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA