Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 24.09.2020 SAAT 21:00:26
Advert
 

CHP’li kadınlardan AK Partili kadınlara destek

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir’in köşe Yazarı Abdurrahman Dilipak hakkında yaptıkları suç duyurusuna CHP İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya’dan destek geldi.
CHP’li kadınlardan AK Partili kadınlara destek
Advert

Serkan ÜLDEŞ- AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir, il kadın kolları yönetimiyle ve ilçe kadın kolları başkanları bugün birlikte köşe yazarı Abdurrahman Dilipak hakkında AK Partili kadınlara dönük hakaret ve çirkin yakıştırmaları nedeniyle 81 ilde suç duyurusunda bulundular. Yaptıkları suç duyurusu değerlendiren CHP İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya; “AK Partili kadın arkadaşlarımız söylenen söylemler kesinlikle kabul edilir tarzda değildir” dedi.

 

 

BİZİM İÇİN PARTİ ÖNEMLİ DEĞİL

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya; “Biz kadına yönelik her şiddetin karşısındayız. Bizim için, dini, dili, ırkı, mezhebi ve siyasi görüşü ne olursa olsun biz buna insan olarak bakıyoruz. AK Parti’den olur, MHP’den olur, İYİ Parti’den olur, HDP’den olur. Bizim için bunun bir önemi yok. Tüm kadınlara yönelik her türlü şiddet ve eylemin karşısında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Söylem ve eylemlerimizi tüm toplum bilmektedir ve AK Partili kadın arkadaşlarımız söylenen söylemler kesinlikle kabul edilir tarzda değildir.”

 

 

KADINLAR OLARAK BİRLİKTE OLMALIYIZ

Kadınlara yapılan her türlü söylem ve eylemlerin karşısında olmak gerekir. Bu süreçte yapılan her türlü hakarette AK Parti’de bulunan kadın arkadaşlarımızın tepki vermesi gerekirdi eğer zamanında tepki verselerdi belki bu isimler buna cesaret etmezdi. Söylenen bu söylemlere karşı durup suç duyurusunda bulunmaları bizim için önemlidir. Bizler kadınlar olara bu tarz söylem ve eylemler karşında birlikte olmalıyız. Eğer bu kadınlara yapılan eylem ve söylemlerin karşısında olmazsak Abdurrahman Dilipak gibi şahıslar söylemlerine devam edecektir” ifadelerine yer verdi.   

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.6883 TL 7.6576 TL
Euro
EURO
8.9572 TL 8.9215 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA