Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 24.09.2020 SAAT 21:42:11
Advert
 

Hayvan Ambulansı yaralı güvercine kanat oldu

Hayvan dostu İzmit Belediyesi, Körfez Mahallesi’nde bir evin balkonuna düşen yaralı güvercini teslim alarak, ilk müdahalesini Hayvan Ambulansında yaptı
 Hayvan Ambulansı yaralı güvercine kanat oldu
Advert
Sokak hayvanlarına yönelik önemli çalışmalar yapan İzmit Belediyesi, geçtiğimiz haftalarda bünyesine kattığı Hayvan Ambulansıyla yaralı bir güvercinin ilk tedavisini yaptı.  Hayvansever Gazeteci Mevlüt Soysal’ın haber vermesiyle, Körfez Mahallesi’ndeki evinin balkonuna düşen güvercin için anında harekete geçen ekipler, Veteriner Hekim Mustafa Cengiz’in kontrolünde hayvan ambulansıyla bölgeye intikal ederek yaralı güvercini teslim aldı. 
 
 
 
 
İLK MÜDAHALE AMBULANSTA YAPILDI
 
İzmit Belediyesi Veterineri Mustafa Cengiz, yaralı güvercine ilk tedaviyi acil müdahale ekipmanları bulunan hayvan ambulansında yaptı. Yaralı güvercin ilk müdahalenin ardından Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi’ne teslim edildi. Ekipler, yaralı sokak hayvanları için 444 41 00 ve 318 00 00 numaralı telefonları arayarak, ücretsiz hizmet alınabileceğini hatırlattı.
Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.6883 TL 7.6576 TL
Euro
EURO
8.9572 TL 8.9215 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA