Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 19:05:11
Advert
 

Demir bükme ve kesme makinelerinde rekor

Ademsan Makine'nin alt markası Albayrak Makine, pandemi süreci sonrası demir bükme ve kesme makinelerinde ihracatını artırdı
Demir bükme ve kesme  makinelerinde rekor
Advert

ADEMSAN Makine'nin alt markası Albayrak Makine, pandemi süreci sonrası demir bükme ve kesme makinelerinde ihracatını artırdı. Ademsan Makine'den yapılan açıklamaya göre, son aylarda gerek Türki devletler gerekse Avrupa'ya ihracatını artıran Albayrak Makine, inşaat sektörünün önemli demirbaş ürünlerinden demir kesme ve bükme makineleri taleplerini karşılamaya devam ediyor. Yenilikçi, teknolojik ve uygun fiyatlı özellikleri ile rakiplerinden bir adım öne çıkan Albayrak Makine, her ihtiyaca yönelik demir makineleri üretiyor, büyük inşaat projelerinden daha küçük projelere kadar herkese uygun çözümler sunuyor, hatasız ve hızlı olmasıyla bilinen inşaat alanında yine aynı şekilde dayanıklı, kullanımı kolay ve yaygın servis ağıyla hizmet veriyor.

 

 

SORUNSUZ ÇALIŞIYOR

Makinelerin imalatında özel dizayn şanzıman sistemi kullanılırken, dişliler özel dövme çelikten imal ediliyor. Bu sayede makinelerin dayanıklılıkları artırılırken, kırılma ve aşınma ihtimalleri en aza indirgeniyor. Projeye göre özel imal edilen makineler, kapasitelerine göre -60 mm arasındaki kalınlıklarda demir bükümü için kullanılabiliyor. Şantiye şartları göz önüne alınarak makineler, 380 ve 220 volt elektrikle çalışacak şekilde tasarlandı. Proje sahipleri, uygun voltajlı olanı seçme şansına sahip. İki yönde de çalışabilen makineler, manuel ve otomatik büküm yapabiliyor. Dayanıklı, kullanımı kolay, rutin bakımları kullanıcıları tarafından yapılabilen, uzun yıllar boyunca sorunsuz biçimde çalışan makineler üretiliyor.

 

 

2 GÜN İÇİNDE ULAŞIYOR

İsteğe göre farklı model ve kapasitelerde üretimi gerçekleştirilen demir kesme makineleri, bükme makineleri gibi 2 yıl garanti ile satılıyor. Demir kesme makinelerinin tamamının çalışan yüzeyleri ısıl işlemle sertleştiriliyor. Bu sayede dayanıklılıkları ve kullanım süreleri artırılıyor. Sahip oldukları özellikler sayesinde kolay biçimde kullanılabilen makinelerin rutin bakımları kullanıcıları tarafından rahatlıkla yapılabiliyor. Teknik servis birimi, ülkenin her yerindeki çalışma alanlarına maksimum 2 gün içinde ulaşıyor.

 

 

ENGEL OLAMADI

Ademsan Makine, bina bakım makineleri ve elektrikli asma iskelesi başta olmak üzere tamamen yerli üretim ile Kahramankazan'daki fabrikasında üretimini sürdürüyor. Orta Doğu'da gökdelen projelerinde sıkça yer alan firma, alt markası Albayrak Makine ile de demir kesme ve bükme makinelerinin üretim, satış ve montajını yapıyor.

 

 

YENİDEN PLANLADIK

Açıklamada görüşlerine yer verilen Ademsan Makine Genel Müdürü Ramazan Albayrak, pandemi sürecinin üretime etkisine ilişkin, "Firma olarak ilk belirtilerin ortaya çıkmasının ardından fabrikamızda gerekli tüm önlemleri alarak ilk etapta, devam eden projelerimizi tamamladık. Bu süreçte çalışanlarımızı konuyla ilgili bilgilendirirken, devletimizin uyarılarını dikkate alarak üretim sürecini yeniden planladık. Yurt dışından gelen talepleri sıraya alarak üretimi biter bitmez ihracatını gerçekleştirdik" ifadelerini kullandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA