Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 25.09.2020 SAAT 20:00:39
Advert
 

Yeni olan her şey AK Parti’de

Haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize yaptığı ziyareti ve gündemi değerlendiren AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Bugün yeni olan her şey partimizle birlikte sunuldu” dedi
Yeni olan her şey AK Parti’de
Advert

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, haftalık yönetim kurulu toplantısında gündemi değerlendirdi. Yaz ayları olmasına rağmen kadın ve gençlik kolları, milletvekilleri, belediye başkanları ve meclis üyeleriyle sahada olduklarını ifade eden Ellibeş, “Bir yandan teşkilat çalışmalarımızla milletimizin yanındayız, bir yandan da belediyelerimizin bir yıllık değerlendirmelerini yapıyoruz” dedi.

 

 

 

MİLLETİMİZ SAMİMİ

AK Parti’nin bu zamana kadar yerinde duran ya da bekleyen bir parti olmadığını kaydeden Ellibeş, “Yaz-kış demeden sürekli milletimize daha iyi hizmeti nasıl sunacağımızın derdindeyiz. Çok şükür bunun karşılığını da sahada milletimizin samimiyetiyle alıyoruz” açıklamasında bulundu. Ellibeş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize yaptığı ziyaret ve gündemle ilgili de değerlendirmede bulunarak şunları söyledi:

 

 

HİÇ KARA TABLO ÇİZMEDİK

“AK Parti’nin gündeminde hiçbir zaman karamsarlık ve kaos olmadı. Dünya ciddi bir ekonomik krizden geçerken, ülkemiz hem ekonomik hem de sağlık alanındaki sınavlardan başarıyla geçti. Büyükşehir ve ilçe belediyelerimiz hariç, mart ayından bu yana esnaf ve çalışanlarımıza Kocaeli’de 930 milyon lira kaynak sağlandı. Bir yandan ekonomik saldırılara karşı koyarken, bir yandan milli ve yerli üretim hamleleriyle dünyada söz sahibi ülkeler konumuna geliyoruz. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları da bunu istememiş miydi?

 

 

ERDOĞAN KARŞITLIĞI YENİ DEĞİL

Geleceği okuyarak, fitne ve fesatla bunları görmezden gelerek hiç kimse bugüne kadar bir şey elde edemedi, edemez de. Bu söylemlerle AK Parti’yi yıpratmak isteyenler yine büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak. Yenilik lafla değil, icraatla olur. AK Parti kurulduğu günden bu yana sadece karşımızda Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı var. Türkiye’yi daha iyi ve güzel bir geleceğe taşımak arzusundan çok, her dönem şekil değiştirse de hiç değişmeyen Erdoğan hırsı ve karşıtlığı var.

 

 

SON ÖRNEK TÜBİTAK’TA

Bugün yeni olan her şey AK Parti’dedir. Yerli ve milli savunma sanayiinden, yerli üretim araçlara her şey Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve ona inanan milletimizle birlikte yaşanıyor. En son TÜBİTAK Gebze’de gerçekleşen açılışta buna bir kez daha şahit olduk. Büyükşehir Belediyemiz öncülüğünde tıbbi aromatik bitki üretimi ile ilgili yapılan anlaşma ve yerli üretim iş makinası başta olmak üzere birçok yenilik milletimizin hizmetine sunuldu.

 

 

DAHA ÇOK ÇALIŞMALIYIZ

Türkiye olarak hep birlikte bunlarla gurur duymak varken, körü körüne eleştirip, karamsarlık yaymaya çalışanlar var. Bizlerin de daha çok çalışarak cumhurbaşkanımıza destek olmamız lazım. Bütün iftira ve karalama kampanyalarına kulak asmadan ülkemize ve milletimize hizmeti sürdürmeliyiz.”

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA