Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 25.09.2020 SAAT 19:02:21
Advert
 

Kongre sürecini Sayıcı yürütecek

Kongre sürecini  Sayıcı yürütecek
Advert

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Körfez İlçe Teşkilatı 13. olağan kongresine hazırlanıyor. Bu hazırlık aşamasında yapılan çalışmaları takip etmek ve gerekli koordineyi sağlamak üzere amacıyla bir ekip oluşturuldu. Ekibin başına ise meclis üyelerinden Muzaffer Sayıcı getirildi.

 

 

KURUL OLUŞTURULDU

Sayıcı ile birlikte heyette Kenan Maden, Alptuğ Metin Aldemir, Erdi Şengül, Cenk Çelik, Emrah İlter, Mahmut Öncü, Süleyman Kökçam ve Yasemin Gönül Aykaç da yer aldı. Kongre sürecinin her türlü takibini bu ekibin yapacağı bildirildi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA