Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 19:12:18
Advert
 

AK Parti'den Nihat Ergün'e cevap: Bizi kandırdın

Deva Partisi'nin dün gerçekleşen lansmanında Ak Parti'yi eleştiren Nihat Ergün'e tepkiler gecikmedi. Nihat Ergün'e sitemini dile getiren Başiskele Belediyesi Başkan Danışmanı Şevki Serim, " Sen bu Ak davanın Kocaeli teşkilatının Nihat Ağabey.Demek bize, bugüne kadar hep yalan söyledin. " dedi.
AK Parti'den Nihat Ergün'e cevap: Bizi kandırdın
Advert

Başiskele Belediyesi  Başkan Danışmanı Şevki Serim, iktidar partisini eleştiren eski AK Partili yeni  DEVA Partisi Teşkilat Başkanı  Nihat Ergün'e yaptığı eleştirilerden dolayı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla tepki gösterdi.

 

BU NASIL BİR NEFİSTİR

DEVA Partisi Teşkilat Başkanı Ergün’ün; "İktidar partisi korku siyaseti yayıyor" şeklindeki açıklamasını sert bir dille eleştirerek; “Bu nasıl bir nefistir? Siyaset hayatının yüzde 90’ınında en üst düzeyde siyaset yaptın, makamlara sahip oldun. Hiçbir sorun yoktu. Recep Tayyip Erdoğan dünya lideriydi,  Ak Parti Türkiye’nin gerçeğiydi. ‘Biraz dinlen’ deyip görev verilmeyince bizlere anlattığın davamız yalan mıydı? ‘AK Parti korku siyaseti yapıyor’ diyorsun. Sen bu Ak davanın  Kocaeli teşkilatının Nihat Ağabey. Bu kelimeleri söylemesi insanın aklına, ‘bu nasıl bir nefistir?’ sorası geliyor. Demek bize, bugüne kadar hep yalan söyledin. Anlattığınız davamız yalanmış. Hakkımızı helal etmiyoruz biz de sana. Bizi kandırdın. Nefsini tatmin ettiysen ne mutlu sana. Başınız göğe ermiştir sanırım. Vefa bir gün size de lazım olur. 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA