Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 23:43:19
Advert
 

Erenkaya ve Köse davet edilmedi

İzmit Belediyesi araç tanıtımı ve proje açılış töreninde, İzmit Belediyesi eski Başkanı Erol Köse ve Eski Saraybahçe Belediye Başkanı Hikmet Erenkaya ‘ nın davet edilmediği öğrenildi
Erenkaya ve Köse davet edilmedi
Advert

Boran KAYALAR- İzmit Belediyesi 27 milyon TL değerindeki 75 hizmet aracının alımıyla birlikte yaptıkları 10 projenin tanıtımını gerçekleştirdiği program Kocaeli İnterteks Fuar Alanı’nda başladı. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener de katıldı.

 

 

KATILIM YOĞUN

Bu önemli törene Kılıçdaroğlu ve Akşener ile birlikte TBMM Başkanvekili Haydar Akar, Baro Başkanı Bahar Candemir Gültekin, KOTO Başkanı Necmi Bulut, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, CHP Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun, Ali Özturunç, PM üyesi ve Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukaş, İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkan, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir, DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül, DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu, SP İl Yöneticisi Nihat Yıldız katıldı.

 

HDP İl BAŞKANI PROTOKOLDE

HDP İl Eş Başkanı Mehmet Selim Akbuğa da protokolde kendine ayrılan yere oturdu. Ancak bu önemli programa İzmit Belediyesi eski Başkanı Erol Köse ve Eski Saraybahçe Belediye Başkanı Hikmet Erenkaya ile eski milletvekili Bekir Yurdagül’ün davet edilmediği öğrenildi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA