Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 20.09.2020 SAAT 21:16:35
Advert
 

Büşra ve Sefa’nın en mutlu günü

Suadiyeli köklü ailelerin çocukları Büşra Gülçiçek ile Sefa Çelebi, Kocaeli Uluslararası Kongre Merkezi’nde kıyılan nikahla dünya evine girdi
Büşra ve Sefa’nın en mutlu günü
Advert

Atakan KIZILKAYA- ASYA Tur Onursal Başkanı ve Genç Tur Yönetim Kurulu Başkanı Ali Genç’in torunu Büşra Gülçiçek ile Kartepe bölgesinin tanınmış isimlerinden Nezih Sinan Çelebi’nin oğlu Sefa Çelebi, Kocaeli Kongre Merkezi’nde kıyılan nikahla dünya evine girdi. Hatice ve Halit Gülçiçek çiftinin kızları Büşra Gülçiçek ile Münevver ve Nezih Sinan Çelebi çiftinin oğulları Sefa Çelebi’nin nikahına ilgi çok büyük oldu. 

 

 

ÖNEMLİ İSİMLER

 

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’ın kıydığı nikaha katılan önemli isimleri bazıları şu şekildeydi: TBMM Başkanvekili Haydar Akar, AK Parti İl Başkanvekili İbrahim Gürsel, CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı, DEVA Partisi İl Başkanı Adem Koç, Kartepe Belediyesi Koordinatörü Zafer Arat, Asya Tur İcra Kurulu Başkanı (CEO) Niyazi Genç, Asya Tur Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Genç, Asya Tur İşletme Müdürü Sedat Koç, Asya Tur Vardiya Amiri Ali Kerem Genç, Kocaelispor eski Başkanı Mustafa Ekşi, Kocaeli Kuyumcular Derneği Başkanı Nuri Koç, SUMOTAŞ Başkanı Hüseyin Türker, Otogar Dernek Başkanı Fevzi Satır, Otogar esnafı Adnan Çamur, AK Parti Merkez İlçe eski Başkanı Hüseyin Yusuf, CHP Merkez İlçe eski Başkanı Alparslan Seymen, CHP Kartepe İlçe eski Başkanı Cumhur Karakadılar, iş insanları Resul Üçüncü, Ziver Gül, Gülaydın Soyer, Şerafettin Adar. Nikah töreni öncesinde pandemi kurallarına uyularak davetlilerin tek tek ateşi ölçüldü ve maskesi olmayanlara maske verildi.

 

 

AKAR’A TESLİM ETTİ

 

Genç çiftin şahitliğini TBMM Başkanvekili Haydar Akar, CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı, DEVA Partisi İl Başkanı Adem Koç, Maide Şura Akın, Eslem Turan, Şükrü Çelebi, Aynur Şarlı, Furkan Turoğlu, Sercem Kayyılmaz yaptı. Genç çifte aile cüzdanını vermeden önce konuşan Kocaman, “Ben aile cüzdanını verebilecek olsaydım kime vereceğimi çok iyi biliyordum. Damat bey ‘ben de biliyorum’ dedi.” şeklinde konuştu. Ardından aile cüzdanını Akar’a teslim etti.

 

 

SEFA’YA TAVSİYEM OLACAK

 

Kocaman’dan sonra söz alan Akar, “Oğlan bizim, kız bizim. Sevgili Ali Genç abimizin torunu ve Nezih Çelebi’nin, iki güzide ailenin çocuklarını evlendiriyoruz. Hepimiz biliyoruz ki çocuklarımızın doğumundan itibaren onlara gösterdiğimiz ilgiyi, eğitimini, büyümelerini ve en son da güzel bir yuva kurmalarını hep birlikte bekleriz. İşte bu akşam bunu gerçekleştiriyoruz. Bizim Sefa’ya bir tavsiyem olacak. Çok güzel, yüksek sesle ‘evet’ dedi ama asla yüksek sesle evet demeyeceksin. Hep alçak sesle evet diyeceksin ki mutluluğu bir an evvel yakalayasınız. Bu evliliğin kuralı. Gelin kızımız evlilik cüzdanını en iyi saklayacak olandır” diyerek aile cüzdanını geline teslim etti.

 

 

Genç çiftin şahitliğini TBMM Başkanvekili Haydar Akar başka olmak üzere önemli isimler yaptı. 

 

 

Damadın ailesi nikaha katılanlarla birlikte görülüyor.

 

 

Ali Genç, Kadir Genç,  Zafer Arat, Mustafa Ekşi, İbrahim Gürsel, Sabri Soyer ve Nuri Koç birlikte görülüyor. 

 

 

Haydar Akar ve Harun Yıldızlı ile birlikte CHP’li yöneticiler nikaha katılım sağladı. 

 

 

Akar ve Yıldızlı, torununu evlendiren Ali Genç’i kutladı. 

 

 

Adnan Sarısüleyman, Nihat Civelek, Kadir Genç, Mert Sarısüleyman ve Berat Efe Genç, nikaha katılanlar arasındaydı. 

 

 

Büşra Gülçiçek ile Sefa Çelebi’nin nikahına katılım oldukça yüksekti. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5593 TL 7.5292 TL
Euro
EURO
8.9590 TL 8.9232 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA