Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 20.09.2020 SAAT 21:15:20
Advert
 

Yurdanur ve Çetin dünyaevine girdi

Songül ve Nihat Karataş‘ın güzel kızları Yurdanur ile Selimiye ve İrfan Tunç çiftinin yakışıklı oğulları Çetin, İzmir’de düzenlenen düğün töreni ile dünyaevine girdi
Yurdanur ve Çetin dünyaevine girdi
Advert

Körfez'de ikamet eden Songül ve Nihat Karataş‘ın güzel kızları Yurdanur ile Selimiye ve İrfan Tunç’un yakışıklı oğulları Çetin, İzmir Bayraklı Çiçek Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi. Koronavirüs salgını nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uygun olarak İzmir Bayraklı Çiçek Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün töreninde her şey ince ayrıntısına kadar düşünüldü. 

 

 

YALNIZ BIRAKMADILAR

Tunç ve Karataş ailelerini bu mutlu günlerinde tüm dost ve akrabaları ile sevenleri de yalnız bırakmadı. Yurdanur ve Çetin çifti, iyi ve kötü günde birbirlerinin yanında olacaklarının ve bir ömrü beraber geçireceklerinin sözünü verirken, genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5593 TL 7.5292 TL
Euro
EURO
8.9590 TL 8.9232 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA