Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 20.09.2020 SAAT 21:00:21
Advert
 

AK Parti Dilovası'nda mülakat yarın

AK Parti Dilovası'nda mülakat yarın
Advert

AK Parti 7.Olağan Kongresi öncesi son ilçe başkan adayı yarın belli olacak. Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı yarın yapılacak mülakatta AK Parti Dilovası İlçe Başkan Adayını belirleyecek.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Üye resim
Sefer ozmen
Sen kılıçarslan ı yolla sonra sinan ı ikna etmeye çalış tabikide ikna olmaz. Yönetim işin iyice cıvığını çıkarttı kocaelispor artık halkın takımı olmaktan çıkmıştır. Tek el tarafından yönetilen iktidar takımı olmuştur insanları kocaelispordan soğuttunuz Bahri bey taraftarı arkasına alarak kev sürecini aştı ama süreç bittikten sonra da haddini aştı bu taraftar gereği neyse yapar o koltuk ağır geldi sana.BAHRİ YAVUZ İSTİFA
Üye resim
Metin
Bizde bahri bey e teşekkür edip yolları ayırcaz.
Toplam 2 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5593 TL 7.5292 TL
Euro
EURO
8.9590 TL 8.9232 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA