Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 20.09.2020 SAAT 19:29:47
Advert
 

23 aranan şahıs yakalandı

Çeşitli suçlardan aranan şahısların yakalanması amacıyla, Kocaeli il Emniyet Müdürlüğü tarafından sabah saatlerinde düzenlenen eş zamanlı operasyonda, 23 aranan şahıs yakalandı.
23 aranan şahıs yakalandı
Advert

Abbas ÇAKAR- Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, çeşitli suçlardan   yargılanıp hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahısların yakalanması amacıyla yapılan çalışmalar sonucu, 23 aranan şahısın adresleri tespit edildi. Tespit edilen adreslere sabah saatlerinde  64 ekipte bulunan 218 personelin katılımı ile  eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonda başta asayişe müessir suçlar olmak üzere  çeşitli hırsızlık ve dolandırıcılık, kaçakçılık, yaralama, silahla tehdit, kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmak, mala zarar vermek, yaralama, tehdit gibi suçlardan aranan kişiler yakalanarak gözaltına alındı. Şahıslar  tamamlanan işlemleri sonrası adli mercilere sevk edileceği öğrenildi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5593 TL 7.5292 TL
Euro
EURO
8.9590 TL 8.9232 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA