Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 20.09.2020 SAAT 21:41:14
Advert
 

Yeni Cuma ve Gülümse kafe ihalesi iptal

Bugün İzmit Belediyesi encümen salonunda gerçekleştirilecek Gülümse Kafe ve Yeni Cuma Çay Bahçesinin ihalesinin iptal edildi
Yeni Cuma ve Gülümse kafe ihalesi iptal
Advert

Boran KAYALAR - İzmit Belediyesi iki çay bahçesi  Gülümse Kafe ve Yeni Cuma Çay Bahçesi ihalesi tarihini ve saatini açıklamasına rağmen, ihaleye saatler kala sözonusu ihalenin  iptal etildi. Söz konusu ihale bugün belediye binası ikinci katındaki encümen salonunda gerçekleşmesi planlanıyordu. Üç yıl üzerinden çıkılan iki ihalenin muhammen bedeli aylık 33 bin lira olarak belirlenmiş ve geçici teminat 35 bin 640 lira orak açıklanmıştı. Alınan bilgilere göre İhale şartnamesinde düzenleme yapılacağı için ihalenin iptal olduğu söylendi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5593 TL 7.5292 TL
Euro
EURO
8.9590 TL 8.9232 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA