Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 10:17:10
Advert
Advert
 

Karabacak: Sizlere büyük görev düşüyor

Karabacak: Sizlere büyük görev düşüyor
Advert

Dernek başkanlarıyla bir araya gelen Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “Ülkemizin zorlu bir süreçten geçtiği bu dönemde toplumumuzun örnek aldığı insanlar olarak özellikle sizlere büyük görevler düşüyor” dedi

 

DARICA Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, ‘Yerel Buluşmalar’ adı altında düzenlenen toplantılara bir yenisini ekleyerek, dernek başkanları ile bir araya geldi. Darıca Belediyesi Teras Cafe Restaurant’ta düzenlenen programa Başkan Karabacak’ın yanı sıra AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Gençlik Kolları Başkanı Cengizhan Ramazanoğlu, Darıca Belediyesi Başkan Yardımcısı Metin Söylemez ve ilçede faaliyet gösteren derneklerin başkanları katıldılar.
ÖRNEK BİRLİKTELİK
Programa katılımlarından dolayı dernek başkanlarına teşekkür eden Başkan Karabacak, “İlçemizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarıyla zaman bir araya gelerek hem ülke gündemini değerlendiriyoruz, hem de ilçemizde devam eden çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yaparak, sivil toplum kuruluşlarının da görüş ve düşüncelerini alıyoruz. Bu akşamda başta Şehirler ve Kültürler Kaynaşması olmak üzere ilçemizde birçok önemli projeyi birlikte hayata geçirdiğimiz siz değerli denek başkanlarımızla bir aradayız.
KAPALI PAZAR YAPILACAK
Ülkemizin zorlu bir süreçten geçtiği bu dönemde toplumumuzun örnek aldığı insanlar olarak özellikle sizlere büyük görevler düşüyor. Birlik ve beraberlik anlamında ilçemizde sergilenen güzel tablonun devamını temenni ediyorum. Ülke olarak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz dönemlerdeyiz. Belediye olarak her alanda çalışmalarımız devam ediyor. Başta ihalesini gerçekleştirdiğimiz kapalı pazar alanı projesi olmak üzere yeni projelerle halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA