Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 10:30:42
Advert
Advert
 

Öğrencilerden gerçeği aratmayan tatbikat

Öğrencilerden gerçeği aratmayan tatbikat
Advert

Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Gölcük Fen Lisesi öğrencileri tarafından Sivil Savunma haftası kapsamında gerçekleştirilen deprem tatbikatları gerçeği aratmadı

 

YAVUZ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Gölcük Fen Lisesi öğrencileri tarafından Sivil Savunma Haftası kapsamında gerçekleştirilen deprem tatbikatları, işi ciddiye alan öğrenciler sayesinde gerçeği aratmayan şekilde başarılı ile tamamladı. Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Liselisinde 960 öğrenci ve 72 öğrencinin katılımı ile gerçekleştirilen tatbikat öğrencilerin büyük hassasiyetleri sonucunda 2 dakika 05 saniye de tamamlandı.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA