Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 26.09.2020 SAAT 18:40:59
Advert
 

Başarılı sporculardan başkana ziyaret

Başarılı sporculardan başkana ziyaret
Advert

Gölcük’ te Öğrenci olmak projesi kapsamında Gölcük Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğünün birlikte gerçekleştirdiği okullar arası satranç turnuvasında derece giren Hisareyn İlköğretim okulu öğrencileri , Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti . Satranç turnuvasında dereceye giren Hisareyn İlköğretim Okulu öğrencilerinden Ali İnal, Ömür Selçuk, Kübra Nalci, Süleyman Aslan, Yusuf Pizman, Berkcan Akçair, Kerimcan Ay, ziyarette hazır bulundu. Turnuvada başarı elde eden öğrencileri makamında ağırlayan Başkan Ellibeş, gençlerle bir süre sohbet etti.

KUPAYI GETİRDİLER

Sporun her dalında olduğu gibi satranca da destek verdiğini belirten Başkan Ellibeş “Öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Son dönemlerde Gölcük’te satranç branşına olan ilgi bizleri de fazlasıyla mutlu ediyor. Çalışmalara destek verecek ortamların hazırlanması noktasında da yerel yönetim olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek için çaba sarfedeceğiz” dedi. Okul müdürleri Hikmet Altun’nun da hazır bulunduğu ziyarette, makama kupalarıyla gelen öğrenciler ziyaret anısına Belediye Başkan Mehmet Ellibeş ile fotoğraf çektirdi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA