Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 21.10.2019 SAAT 23:48:43
Advert
Dogu Temizlik
 

Gölcük Sanayi Sitesi iş yerleri ihalesi 24’ünde

Gölcük Sanayi Sitesi iş yerleri ihalesi 24’ünde

Gölcük Belediyesi’nin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile birlikte yürüttüğü sanayi sitesi kentsel dönüşümünde Hisareyn rezerv alanında yapılmakta olan dükkanlar Bakanlık SPK uzmanlarının belirlediği bedeller üzerinden 24 Ağustos Perşembe günü ihale ile satılıyor.

 İhale 24 Ağustos Perşembe günü saat 15.00’te belediye encümeni huzurunda yapılacak.
Dükkan satın almak isteyenlerin bu tarihten önce belediye kentsel dönüşüm bürosuna müracaat ederek şartname almaları, ihale evraklarını hazırlamaları ve 24 Ağustos Perşembe günü en geç saat 12.00’a kadar dosyalarını belediye kentsel dönüşüm bürosuna teslim etmeleri gerekiyor.

 İhale yatırımcı, sanayici, esnaf herkese açık olup, satış bedelinin yüzde 70 ‘i peşin yüzde 30’u da dükkan tesliminde alınacak.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Sağır Sultan haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8316 TL 5.8083 TL
Euro
EURO
6.5108 TL 6.4849 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA