Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 01:42:18
Advert
Advert Advert
 

Serhan Çatal’a teşekkür var

Serhan Çatal’a teşekkür var
Advert

 

 Yenişehir Mahallesi sakinleri, İzmit Kaymakamlığı önündeki araç giriş ve çıkışı sırasında yaşanan trafik sorununu Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire İşleri Başkanı Serhan Çatal’a iletmiş, bu soruna bir çözüm üretilmesini istemiş.
Mahallelinin bu şikayetini dikkate alan Çatal ise trafik zabıta ekiplerini bu konuda görevlendirmiş ve sorunu kısa sürede çözüme kavuşturmuş.

 Mahalle sakinleri, şikayetlerini dikkate alan ve trafik akışını düzenleyerek oluşan karmaşayı ortadan kaldıran Serhan Çatal’a bu duyarlılığı konusunda teşekkür ediyor.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Sağır Sultan haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA