Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 06.07.2020 SAAT 06:21:50
Advert
Advert Advert
 

Fuardaki güvenlik ve arama ciddiyeti!

Fuardaki güvenlik ve arama ciddiyeti!
Advert

Uzun zamandır Kocaeli Fuarı’na gitmemiştim.

Önceki gün arkadaşımla birlikte fuara gittik, amaç Resul Dindar’ın konseriyle güzel bir akşam geçirmekti. Ki öyle de oldu uzun zamandır böylesi keyifli bir akşam geçirmemiştim.

 Fuar çok güzeldi, renkli ve canlı. Aileler, gençler ve çiftler güzel bir yaz akşamında kendilerini fuara atmış.

 Ortam da güzeldi, konser de. Hiçbir taşkınlık ya da sorun çıkmadan millet gönüllerince eğlendi.

 Ama benim dikkatimi çeken güvenlik noktası oldu.

 Nasıl derseniz? Hemen anlatayım. Fuarda iki ayrı arama noktasından geçtik. Birinci nokta lunapark bölümü.

 Burada güvenlik görevlisi polis memuru olan arkadaşımı o kadar üstün körü aradı ki belindeki tabancasını fark etmedi bile. Ve biz çok şaşırdık. Daha sonra konser bölümündeki yere gittik orada da arama noktasından geçtik. Ve burada da güvenlik görevlisi eli tabancaya değdiği halde hiç sormadı kimsiniz neden belinizde tabanca var diye.

 Sorum şu; hadi arkadaşım polis memuruydu ya amacı farklı olan başka bir insan alana böyle rahatlıkla girseydi. Hatta belki yanında patlayıcı başka malzemeler de sokabilecekti.

 Böylesi güzel bir yerde bence güvenlik önlemlerinin daha da artırılması ve gerçekten arama yapanların bu işi ciddiye alması gerekli.

 Teşekkürler.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Sağır Sultan haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA