Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 23.08.2019 SAAT 19:32:03
Advert
Advert
 

ADD Kocaeli’de büyük değişim

  ADD Kocaeli Şube Başkanı Taylan Bingöl, göreve geldiğinden beri yaptığı güzel işlerle adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

  Yaklaşık 2 aydır görevde olan Bingöl ve yönetimi bu kısa süre içerisinde vaat ettiği projelerinin çoğunu hayata geçirdi.

  Bir yandan Atatürk’e karşı duruş sergileyen kişilerle mücadele eden Bingöl ve yönetimi, diğer yandan derneğe yeni ve genç üyeler kazandırmaya devam ediyor. 

  Göreve geldiklerinden bu yana şubenin alt yapı çalışmasına ağırlık veren Bingöl, yeni mesaj sistemi, sosyal medya hesapları, kurumsal mail hesapları,  www.addkocaeli.org web sitesi aracılığıyla üyelerin ve kent kamuoyu ile iletişimi kurma hedefini başarıyla tamamladı. Aidat ve bağışlar için mesaj sisteminin alt yapı çalışmalarının da bitmek üzere…

  23 Nisan’da Atamızın İzinde Anıtkabir projesi kapsamında daha önce gitme imkânı bulamamış 100 kişiden oluşan çocuk ve engellileri aileleri ile birlikte önce Ata’nın huzuruna daha sonra da ilk meclise ücretsiz olarak götürdüler.

  Bu gezi dışarıdan hiçbir yardım alınmadan sadece şubenin imkanlarıyla gerçekleştirildi.

  ADD Kocaeli Şubesi’nin gençlik kolları da hazır…

  Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinden oluşan Atatürkçü Düşünce Derneği Kocaeli Şubesi   

Gençlik Kolları oluşturma projesi ise tamamlanmak üzere. Çok yakın zamanda üyeler ve kent kamuoyuna bilgilendirme yapılacak.

  Ayrıca Kocaeli Üniversitesi içinde örgütlenme faaliyetleri başarı ile yürütülüyor.

Birçoğunuzun bildiği gibi ADD Kocaeli Şubesi uzun yıllardır Şen İş Merkezi’nde atıl bir ofisteydi.

  Yola cephesi yoktu. Haliyle tabelası da…

  Yıpranmış mobilya ve dekorasyonu ile hizmet verilmeye çalışılıyordu ve otopark sorunu da vardı.

  Bingöl ve yönetimi, dernek binalarını KOÜ Anıtpark Yerleşkesi’nin karşında yer alan Özkar Apartmanı’nın 3’üncü katına taşıdı.

  Yürüyüş Yolu’na cephesi olan şube binası 120 metrekare kullanım alanına sahip. Otopark sorunu yok ve ulaşımı rahat. Karşısında ise tramvay durağı var.

  Ayrıca Üniversitenin tam karşısında olması sebebiyle öğrencilerle rahat diyalog kurulması açısından da büyük avantaj sağlıyor.

Tadilat ve dekorasyon işlemleri devam eden Atatürkçü Düşünce Derneği Kocaeli Şubesi’nin yeni binası, Ramazan Bayramı’na kadar üyelere kısmen hizmet vermeye devam edecek.   

  Dernek binasının tam anlamı ile faaliyete geçmesi ve resmi açılışı Ramazan Bayramı sonrasında yapılacak.

  “Atatürkçü Düşünce Derneği Kocaeli Şubesi olarak gücümüzü ve enerjimizi Ata’mızın ‘Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler asla ve asla yorulmazlar’ sözlerinden aldıklarını söyleyen Bingöl, herkesi yeni binalarına davet ediyor.

  Taylan Bingöl ve ekibini bir kez daha kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.

 

Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7728 TL 5.7498 TL
Euro
EURO
6.3865 TL 6.3610 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA