Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.09.2020 SAAT 14:20:32
Advert
 

Öldürme İhtimali Olan Erkekten Uzak Durma Rehberi

Evet bir kadın daha öldü.. Evet, öldü galiba.. Ama kadını kimin nasıl öldürdüğü, neden öldürdüğü hiç kimsenin umrunda değil. Daha doğrusu umrunda gibi görünsede bir şey yapılamıyor.

 

Takip edenler bilirler; Güleda Cankel, güya sevdiği insan tarafından katledildi. Ağır oldu ama evet öldürüldü. 19 yaşındaki bir insanı öldürüyorsun, öldürdükten sonra instagramda paylaşım yapacak kadar şizofren oluyorsun. Evet Güleda Cankel bıçaklanarak öldürüldü. Bir insan bir kadın nasıl olurda 19 yaşında öldürülür, inanın aklım almıyor. Ne yaptı da 19 yaşında bunu yaşattılar, bu dünyada gitmesine sebep oldular; inanın açıklayamıyorum. Ama açıklayacağım bir husus var hemcinslerimi anlama rehberi. Hemcinselerimi anlamanın, onların nasıl düşündüğünü bir kaç paragrafta anlatmaya başlayayım: 

 

Birincisi şu hayatta kimseden emin olamazsınız kendinizden dahi fakat bu tür hemcinslerimi anlamanın birkaç yolu var... Bunlardan ilki kendini delikanlı, alfa, yiğit, erkeğim ben erkek be takıntıları olup olmadığına bakmanızdır.

 

Çünkü bu tür erkekler genel olarak kendilerini bir şeylerin baskısı altına soktuğu için kendini sürekli kanıtlamak ister. ikincisi doğal olarak şiddete meyilliliğidir elbette fakat bunu iyi saklayabilir. Bu yüzden bir kere teste tabi tutmanız en mantıklısıdır. Tabii bu testi abartırsanız suç sizdedir haberiniz ola çünkü bu da psikolojik şiddete girer vesselam.

 

Kadınlar olarak şunun farkını varmanızı diliyorum. Erkek her daim fıtratı gereği koruyucudur ve buna dominantlık gözüyle bakmanız ahmaklık ve ziyanlıktır. Bu yüzden erkek arkadaşınız, kocanız ya da ne boksa bu konuda onu yanlış anlamayın. ayrıca kendinize çeki düzen vermenizi şiddetle tavsiye ederim. Dışarıda bir ton abazandan ya da size değer veren erkeklerden gaza gelip her erkeğe özellikle ilişki yaşadığınız kişiye köpek gibi davranırsanız maalesef birçok erkekten tasvip etmesem de en iyi ihtimalle fiziksel şiddet görürsünüz. Böyle bir durumu önlemek için olgunlaşmadan (kafa olarak tabiiki) asla ama asla ilişki yaşamayın zorunda da değilsiniz ilişki nasip, kısmettir gerçekten. Üçüncü özellik ise; bağımlılık ve takıntıdır. Bu her şeye olabilir yemeğe, içmeye, oyuna, kadına bir maddeye yani her şey. Eğer böyle bir özelliği varsa uzak durun çünkü size de bağımlı olabilir ve sizi takıntı haline getirebilir.

 

Diğeri kariyerli ve hırslı erkeklerdir. Aşırı hırs insanın kendini dahi öldürürken sizi öldürmekten asla imtina etmeyecektir. Kariyer sahibi nadir erkeklerde vardır bu durum dikkat edin. Sözün özü bu devirde böyle bir konuda yazmak utanç verici ama maalesef durum bu.

 

Yukarıda da yazdım kimse ölümü haketmez ama kadınlarımızın büyük bölümü kafa olarak olgun değil ve karşıdakine psikolojik şiddet uyguladığından zinhar haberi yok. ( hiçbir şey öldürmenin izahı değildir bunu savunacak bir o.çocuğu değilim ) Öncelikle bundan vazgeçin. Bir durum varsa birincisi sizi dinleyecek ve kararınıza saygı duyacak bir insanla ilişki yaşayın ve karşına geçin durumu izah edin. Denedik olmadı gibi karşıdakinin anasına sövme yerine geçecek şeyler değil de sorun neyse bunu insan gibi kırmadan anlatın ve ortak kararla ayrılın. Ayrılmaya ikna edin çünkü ilişki tek başına yaşanan bir şey olmadığı gibi ayrılma kararını da tek başınıza alamazsınız.

 

Bireysel özgürlük gözüyle bakmayın bu bir “işteş” olaydır, Karşılıklıdır ve karşıdakine saygı duymak zorundasınız. Bir ayrılıp bir dönüp karşıdakine zulmetmeyin ki contaları yakmasın. Bunları dememin nedeni kadınların bu hareketleri çok yapması ve saygısızca, fevrice, karşıdakine zarar verecek düzeyde ve bencilce yapmasıdır. Eğer karşınızdaki erkek de azıcık şiddete meyilliyse eğer size zarar vermesi kaçınılmazdır ve maalesef bu duruma kendinizi biraz da siz süreklemiş oluyorsunuz.

 

Sevgili türk kadın ve erkekleri, kendinize çeki düzen vermenin vakti geldi de geçiyor bile gerçi siz bilirsiniz yine de. Ben son ilişki yaşadığım kadının bana neler yapmasına rağmen bir gram şiddet uygulamamış (bunu asla lütuf olarak yazmıyorum) bir erkek olarak gönül rahatlığıyla yazıyorum. Alnım ak yüzüm pak. Karşıdaki ne kadar adi ve ahmak bir insan olursa olsun zarar vermeyin verecekseniz de fiziksel olmasın ders niteliğinde bir şey olsun ki kendini düzeltsin. Yoksa her şeyi hakeden bir “kadındı”. Gerçekten böyle bir insan olursa o da bir erkeğin elinden ölür maalesef.

 

Siz diğer kadınlar onun gibi olmayın karşınızdakine her şeyden evvel insan olduğu için değer verin ki karşıdan şiddetli bir yanıt almayın ( ha siz zaten insan olmayan bir maganda ile ilişki yaşıyorsanız sorunu kendinizde arayın kimsede değil! ) böylece her şey çözülecektir emin olun.

Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer yazıları
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA