Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 25.09.2020 SAAT 19:27:10
Advert
 

Buyurun er meydanına!

Son dönemde nedendir bilinmez CHP’lilerden yine darbe söylemleri duymaya başladık.

Kapalı kapılar ardında neler olup bitiyor bir fikrim yok ama herhalde bir şeyler planlanıyormuş hissiyatı uyandırıyor bende ve birçok insanda…

Görünen o ki yine bir yerlerden talimatlar almışlar.

Engin Özkoç’un Erdoğan’a yönelik terbiye sınırlarını aşan söylemleri daha zihnimizdeki tazeliğini koruyorken son olarak Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’a saldırmaya başladılar.

Herkesin malumu olan ve kelimenin tam anlamı ile CHP’nin resmi yayın organı görevini üstlenen Cumhuriyet gazetesinin utanmazca yaptığı yayınının yalan olduğu bin kez kanıtlanmasına rağmen Canan Kaftancıoğlu isimli sözde siyasetçi olan şahıs, Üsküdar’daki elemanına Altun’un evini izleme talimatı verdi.

Bir yandan koronavirüs belası ile mücadele ederken bir yandan da CHP’nin yalan ve iftiraları ile mücadele etmek zorunda bırakılıyoruz.

Halbuki şuan tek odak noktamızın virüs ile mücadele etmek olması gerekirken…

Engin Özkoç ve Canan Kaftancıoğlu’nun tehdit ve tahrik içerikli yaklaşımlarından beklenen etki alınamayınca devreye Özgür Özel girdi.

Türk milletinin gözünün önünde utanmadan sıkılmadan Erdoğan’ı tehdit etti ve bununla da kalmayıp içerisinde bulunduğumuz süreçte virüs ile mücadele noktasında canla başla çalışan bürokratlara şantaj yaptı.

Özel yaptığı açıklamada "Saray rejiminin sonu geliyor. Saraydakini devireceğiz. Siz de ona destek vermekten vazgeçin" mesajı vererek adeta yeni bir darbe planları olduğu imasında bulundu.

Tabii bu öngörüm sonrasında ‘’Bunlar CHP’li bu tip söylemleri neden dikkate alıyorsun, açıklama bu zihniyet için gayet normal’’ diyenler olacaktır.

Normal şartlarda bu tip söylemlere bende alışığım ama bana söylemin zamanı garip geldi.

Tüm dünya olduğu gibi bizim de koranavirüs salgını ile mücadele verdiğimiz bu günlerde ülke olarak kelimenin tam manası ile kabusu yaşıyorken darbe söyleminin telaffuz edilmesi bana normal gelmiyor.

Bu söylediklerim size saçma ya da kimilerine göre yandaşlık olarak gelebilir…

Ama inanın olaylara geniş pencerelerden bakmayı bilen ya da şüpheci bakmayı bilen söylediklerimde haklılık payı olduğunu görecektir.

Salgın konusunda ölüm sayılarının paylaşımı noktasında şeffaf olunmadığını iddia etmeleri, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş üzerinden İslam’a saldırmaları ve Allah’ın kitabı Kuran’da geçen ayetlere ‘’Nefret Dili’’ diyecek kadar şuurlarını kaybetmeleri hiç mi hiç normal değil…

Diyanet İşlerini hedef alır gibi gösterirken taaa Hazreti Muhammed (aleyhisselam) dönemine gidip Allah Resulüne hakaret etmeye çalışmaları...

Ülkenin yarısından fazlasının oyunu alarak Cumhurbaşkanı makamına oturmayı sonuna kadar hak etmiş bir kişiye FETÖ’nün üslubu ile tehdit ediliyor olması….

Gerçekten normal değil…

Tüm dünya hatta CHP’lilerin övünerek sözünü ettikleri ülkelerin salgın konusunda sınıfta kaldığı bir dönemde Türkiye’nin herkese örnek olacak bir noktada olması bunları zıvanadan çıkarmış.

AK Parti ve Hükümet bu sınavdan alınlarının akı ile çıkacak diye sinir krizleri geçiriyorlar.

Dikkatlice gözlemleyin, tıpkı 15 Temmuz sonrasında olduğu gibi salgın konusunda FETÖ’cülerin dilinden konuşmayı sürdürüyorlar.

Hal böyle olunca acaba yine aynı karanlık günlerin hesabını mı yapıyorlar diye düşünmeden edemiyor insan…

Özellikle şu zorlu salgın döneminde kaleme aldığım tüm yazılarda siyasete girmenin bir anlamı olmayacağı kanısını taşıyarak uzak durdum.

Ama geçen hafta gerek Diyanet tartışması gerekse yeniden akıllara ısrar ile yer ettirilmeye çalışılan darbe söylemleri canıma tak etti.

Sabır et, sus nereye kadar!

Benim de bir sabır çıtam var!

Birileri sürekli sevdiklerimize, dini değerlere, inançlarımıza ve halkın seçtiği Cumhurbaşkanı’na saldıracak hakaret edecek bununla da yetinmeyip tehditler savuracak bizde susacağız.

Biz derken haklıya haklı haksıza haksız diyebilenler tabi…

Tıpkı Süleyman Soylu’nun geçenlerde konuşmasında dediği gibi…

15 Temmuz döneminden içimizde yapmak isteyip yapamadığımız şeyleri yapabilsek diyorum bazen…

Buradan Erdoğan’ı dolayısı ile halkı darbe söylemi ile tehdit etme cüretini gösteren Özgür Özel’e çağrıda bulunmak istiyorum.

Haydi Erdoğan’a yönelik tehdidi gerçekleştirin ama bu kez laf atmayın yapın ki ey mi yaman bey mi yaman görelim.

Buyurun er meydanına!

Yapabileceklerinize dair ufak bir emare gösterin bize!

Haydi…!

Devamında bu çıkacak fırtınada kimler nelere savrulacak görelim!

Merak ediyorum; ettiğiniz tehditleri gerçekleştirebilecek yürek sizde var mı?

Hayır, o yürek 15 Temmuz’da belediye başkanının evine gidip köşe bucak saklanan genel başkanınız Kemal Kılıçdaroğlu’nda yoktu da…

O nedenle merak edip sorma gereği hissettim.

Af buyurun Özgür Özel…

Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer yazıları
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA