Array ( [page] => 2019-03-16 ) - Demokrat Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 26.05.2019 SAAT 19:01:25
Advert
 
Advert
Vefat tarihi seçiniz
16 Mart 2019 tarihinde vefat eden hemşehrilerimiz

Yaşar Ali Bıyıklıoğlu vefat etti

İzmit Yenişehir Mahallesi Şehit Kazım Caddesi No.2 adresinde ikamet eden İşçi emeklisi 3 çocuk babası Yaşar Ali Bıyıklıoğlu(75) kalp krizinden vefat etti. Cenazesi öğle namazında Mimar Sinan Camiinden alınarak Asri mezarlıkta toprağa verildi.

Hayriye Balık vefat etti

İzmit Akmeşe Atatürk Mahallesi Nizamoğlu İsmail Caddesi No.45 adresinde ikamet eden emekli esnaf merhum Sami Balık’ın eşi, 5 çocuk annesi Hayriye Balık(78) böbrek yetmezliğinden vefat etti. Cenazesi öğle namazında Akmeşe Merkez Camiinden alınarak Akmeşe Mezarlığında toprağa verildi.

 

 

Fatma Yılmaz vefat etti

İzmit Veliahmet Mahallesi Hacı Kasım Sokak  No.18/13 adresinde ikamet eden esnaf merhum Cevdet Yılmaz’ın eşi, 1 çocuk annesi Fatma Yılmaz(80) kalp yetmezliğinden vefat etti. Cenazesi ikindi namazında Fevziye Camiinden alınarak Bağçeşme Mezarlığında toprağa verildi.

Fatma Efe vefat etti

İzmit Turgut Mahallesi Kadıbayırı Sokak Sadettin Yalım Caddesi  Cihanoğlu Apartmanı  No.2 K.1 D.1 adresinde ikamet eden Seka emeklisi merhum Arif Efe’nin eşi, 3 çocuk annesi Fatma Efe(93) vefat etti. Cenazesi öğle namazında Orhaniye Camiinden alınarak Orhaniye Mezarlığında toprağa verildi.

Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0857 TL 6.0614 TL
Euro
EURO
6.8088 TL 6.7816 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA