Array ( [page] => 2019-05-17 ) - Demokrat Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 25.08.2019 SAAT 23:54:29
Advert
Advert
 
Vefat tarihi seçiniz
17 Mayıs 2019 tarihinde vefat eden hemşehrilerimiz

Muharrem Özdamar hayatını kaybetti

 

İZMİT 28 Haziran Mahallesi Şirinlik Sokak No.2 adresinde ikamet eden Özel sektörden emekli, 4 çocuk babası Muharrem Özdamar(77)kolon kanserinden vefat etti. Cenazesi öğle namazında Fatih Camiinden alınarak Kent Mezarlığında toprağa verildi.

 

 

Mehmet Geçgel kansere yenildi

 

BAŞİSKELE Fatih Mahallesi Kanarya Sokak No.3 adresinde ikamet eden emekli çiftçi, 4 çocuk babası Mehmet Geçgel(55) mide kanserinden vefat etti. Geçgel'in cenazesi ikindi namazında Kastamonu Cide ilçesinde toprağa verildi.

 

 

Hikmet Kibar yaşamını yitirdi

 

İZMİT Malta Mahallesi Turna Sokak No.7 adresinde ikamet eden, eski Seka emeklisi, 2 çocuk babası Hikmet Kibar(65) akciğer kanserinden vefat etti. Cenazesi öğle namazında Ayaztepe Camiinden alınarak Kent Mezarlığında toprağa verildi.

 

 

Hacer Gelenoğlu hayatını kaybetti

 

İZMİT Serdar Mahallesi Girgin Sokak No.19 adresinde ikamet eden, Bağ-Kur emeklisi Abdullah Gelenoğlu’nun eşi, 2 çocuk annesi Hacer Gelenoğlu(73) akciğer kanseri ve kalp yetmezliğinden vefat etti. Cenazesi Köşem Camiinde kılınan ikindi namazı sonrası Kent Mezarlığında toprağa verildi.

 

Fatma Duran vefat etti

 

İZMİT Cedit Mahallesi eski Hastane Sokak No.2 adresinde ikamet eden, Kocaelispor’un kurucularından, eski belediye meclis üyesi, tanınmış esnaf merhum İsmet Duran’ın eşi, 5 çocuk annesi Fatma Duran(90) solunum yetmezliğinden vefat etti. Cenazesi BAÇ Çınarlı Camiinde kılınan öğle namazı sonrası Kent Mezarlığında toprağa verildi.

 

Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7728 TL 5.7498 TL
Euro
EURO
6.3865 TL 6.3610 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA