Array ( [page] => 2019-06-24 ) - Demokrat Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 16.10.2019 SAAT 18:44:41
Advert
Dogu Temizlik
 
Vefat tarihi seçiniz
24 Haziran 2019 tarihinde vefat eden hemşehrilerimiz

Mürvet Orki vefat etti

İzmit Hatipköy Mahallesi Piroğlu Sokak No.3 adresinde ikamet eden eski muhtar, Ziraat Odası başkanı merhumHalil İbrahim Orki’nin eşi, 3 çocuk annesi Mürvet Orki(88) vefat etti. Cenazesi Hatipköy Camiinden alınarak Kuruçeşme Mezarlığında toprağa verildi.

 

Hüseyin Ulu vefat etti

İzmit Yenidoğan Mahallesi Şahin Sokak No.2 adresinde ikamet eden Tesbihçi baba firmasının kurucusu, 2 çocuk babası Hüseyin Ulu(66) akciğer yetmezliğinden vefat etti. Cenazesi ikindi namazında Zeytinlik Camiinden alınarak Kent Mezarlığında toprağa verildi.

 

Feyzi Ergün vefat etti

İzmit Akmeşe Ortaburun Köyünde ikamet eden işçi emeklisi, 2 çocuk babası Feyzi Ergün(65)pankreas kanserinden vefat etti. Cenazesi öğle namazında Ortaburun Camiinden alınarak Ortaburun mezarlığında toprağa verildi.

 

Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9110 TL 5.8874 TL
Euro
EURO
6.5227 TL 6.4967 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA