Array ( [page] => 2019-06-25 ) - Demokrat Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 24.07.2019 SAAT 10:04:26
Advert
 
Advert
Vefat tarihi seçiniz
25 Haziran 2019 tarihinde vefat eden hemşehrilerimiz

İsmail Taban vefat etti

İzmit Yenişehir Mahallesi Koçak Sokak No.3 adresinde ikamet eden esnaf, 6 çocuk babası İsmail Taban(71) kalp rahatsızlığından vefat etti. Cenazesi öğle namazında Yavuz Sultan Selim Camiinden alınarak Kent Mezarlığında toprağa verildi.

 

Ali Bulduk vefat etti

İzmit Akmeşe Sapakpınar Köyünde ikamet eden SSK emeklisi, 4 çocuk babası Ali Bulduk(63)solunum yetmezliğinden  vefat etti. Cenazesi ikindi namazında Sapakpınar Köy Camiinden alınarak Köy Mezarlığında toprağa verildi.

 

Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.6971 TL 5.6744 TL
Euro
EURO
6.3709 TL 6.3455 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA