Array ( [page] => 2019-06-27 ) - Demokrat Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 15.12.2019 SAAT 00:29:25
Advert
 
Vefat tarihi seçiniz
27 Haziran 2019 tarihinde vefat eden hemşehrilerimiz

Saffet Akbaş vefat etti

İzmit Kadıköy Mahallesi Güvercin Sokak No.31 adresinde ikamet eden petrol ofisinden emekli, 4 çocuk babası Saffet Akbaş(84) vefat etti. Cenazesi öğle namazında Merkez Yeşil Camiinden alınarak Karamanlı Köy mezarlığında toprağa verildi.

 

Kadir Elmas vefat etti

İzmit Hacıhızır Mahallesi Korniş Caddesi No.59 K.2 adresinde ikamet eden TEM Trafo fabrikasından emekli, 2 çocuk babası Kadir Elmas(54)akciğer kanserinden vefat etti. Cenazesi ikindi namazında Fatih Camiinden alınarak Bağçeşme Mezarlığında toprağa verildi.

 

Ahmet Anaç vefat etti

İzmit Yenişehir Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No.2 adresinde ikamet eden emekli öğretmen, 2 çocuk babası Ahmet Anaç(73) karaciğer yetmezliğinden vefat etti. Cenazesi ikindi namazında Hasan Ağa Camiinden alınarak Kent Mezarlığında toprağa verildi.

 

Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7917 TL 5.7685 TL
Euro
EURO
6.4716 TL 6.4458 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA