Array ( [page] => 2019-07-22 ) - Demokrat Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 22.08.2019 SAAT 02:38:43
Advert
Advert
 
Vefat tarihi seçiniz
22 Temmuz 2019 tarihinde vefat eden hemşehrilerimiz

Nakiye Çiftçi vefat etti

İzmit Malta Mahallesi Portakal Hafız Rüştü Bey Caddesi No.4 adresinde ikamet edenseka emeklisiCemailÇiftçi’nin eşi, 6 çocuk annesi Nakiye Çiftçi(98)vefat etti. Cenazesi ikindi namazında Yenidoğan Camiinden alınarak Bağçeşme mezarlığında toprağa verildi.

Rıdvan Yavuz vefat etti

 

İzmit Yahya Kaptan Mahallesi Eylül Sokak No.9 adresinde ikamet eden emekli memur, 1 çocuk babası Rıdvan Yavuz(62) çoklu organ yetmezliğinden vefat etti. Cenazesi ikindi namazında Sarımeşe Merkez Camiinden alınarak Sarımeşe mezarlığında toprağa verildi.

Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7285 TL 5.7056 TL
Euro
EURO
6.3568 TL 6.3314 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA