Array ( [page] => 2019-08-14 ) - Demokrat Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.11.2019 SAAT 01:07:05
Advert
 
Vefat tarihi seçiniz
14 Ağustos 2019 tarihinde vefat eden hemşehrilerimiz

Bayram Sabri Haman vefat etti

İzmit Kadıköy Mahallesi Esendal Sokak adresinde ikamet eden Seka emeklisi Bayram Sabri Haman (66) kanser nedeniyle vefat etti. Bayram Sabri Haman’ın cenazesi Merkez Yeşil Camiinde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Asri mezarlıkta toprağa verildi.

Hayriye Aladağ vefat etti

İzmit 28 Haziran Mahallesi Elmalı Sokak adresinde ikamet eden Goodyear’dan emekli merhum Mehmet Aladağ’ın eşi Hayriye Aladağ (82) solunum yetmezliği nedeniyle vefat etti. Ev hanımı ve 1 çocuk annesi olan Hayriye Aladağ’ın cenazesi Elmalık Camiinde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Asri mezarlıkta toprağa verildi.

 

Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
TL TL
Euro
EURO
TL TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA