Array ( [page] => 2019-10-11 ) - Demokrat Kocaeli Gazetesi #EvdeKal
Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert
TARİH 26.05.2020 SAAT 05:28:14
Advert
Advert Advert
 
Vefat tarihi seçiniz
11 Ekim 2019 tarihinde vefat eden hemşehrilerimiz

Ahmet Özdemir vefat etti

İzmit Yahya Kaptan Mahallesi Samanyolu Sokak No.9 adresinde ikamet eden emekli başkomser, 4 çocuk babası Ahmet Özdemir(90) lösemiden vefat etti. Cenazesi ikindi namazında Yahya Kaptan Merkez Camiinden alınarak Kent Mezarlığında toprağa verildi.

Fatma Kaçar vefat etti

İzmit Hacıhızır Mahallesi Korniş Yolu Caddesi No.56 adresinde ikamet eden Seka emeklisi Cemal Kaçar’ın eşi, 6 çocuk annesi Fatma Kaçar(41) kalp krizinden vefat etti. Cenazesi öğle namazında Korniş Yolu Fatih Camiinden alınarak Bağçeşme mezarlığında toprağa verildi.

Rıza Habiboğlu vefat etti

İzmit Körfez Mahallesi Şehit Remzi Caddesi No.1 adresinde ikamet eden Çaykur’dan emekli, 4 çocuk babası Rıza Habiboğlu(60)kanserden vefat etti. Cenazesi öğle namazında 42 Evler Camiinden alınarak Suadiye Merkez Mezarlığında toprağa verildi.

Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA