Array ( [page] => 2019-11-15 ) - Demokrat Kocaeli Gazetesi
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 11:03:21
Advert
Advert Advert
 
Vefat tarihi seçiniz
15 Kasım 2019 tarihinde vefat eden hemşehrilerimiz

Aysel Serdar vefat etti

İzmit Serdar Mahallesi Şehit Serdar Sürek Sokak No.6 adresinde ikamet eden Seka emeklisi Feyzi Serdar’ın eşi, 3 çocuk annesi Aysel Serdar(63)pankreas kanserinden vefat etti. Cenazesi öğle namazında Kozluk Camiinden alınarak Kent Mezarlığında toprağa verildi.

Sabahattin Küçük vefat etti

İzmit Sekbanlı Mahallesi No.48 adresinde ikamet eden çiftçi, 6 çocuk babası Sabahattin Küçük(68)akciğer kanserinden vefat etti. Cenazesi öğle namazında Sekbanlı Camiinden alınarak Sekbanlı Mezarlığında toprağa verildi.

Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA