Array ( [page] => 2019-11-17 ) - Demokrat Kocaeli Gazetesi
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 04.07.2020 SAAT 06:38:28
Advert
Advert Advert
 
Vefat tarihi seçiniz
17 Kasım 2019 tarihinde vefat eden hemşehrilerimiz

Hakan Şahin vefat etti

Şirintepe Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Kat:2 Daire:4 İzmit’te ikamet eden Hakan Şahin (55) kalp krizi sonucu vefat etti. SEKA’dan emekli 2 çocuk babası Hakan Şahin’in cenazesi öğle vakti Fevziye Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Kent Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Mustafa Malçok vefat etti

Çubuklubala Mahallesi Acıelmadüzü Sokak No:33 İzmit’te ikamet eden Mustafa Malçok (72 ) yaşlılığa bağlı sebepten dolayı vefat etti. PETKİM emeklisi 6 çocuk babası Mustafa Malçok’un cenazesi ikindi vakti Çubuklubala Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Çubuklubala Köy Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA