Array ( [page] => 2019-12-13 ) - Demokrat Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 26.01.2020 SAAT 17:36:36
Advert
 
Vefat tarihi seçiniz
13 Aralık 2019 tarihinde vefat eden hemşehrilerimiz

Ayhan Yıldırım vefat etti

İzmit Ayazma Mahallesi 17 Ağustos Bulvarı No.24 adresinde ikamet eden emekli esnaf 2 çocuk babası Ayhan Yıldırım(51) vefat etti. Cenazesi öğle namazında Mehmet Ali Paşa Camiinden alınarak Kent Mezarlığında toprağa verildi.

Emine Teker vefat etti

İzmit Kuruçeşme Fatih Mahallesi 24. Sokak No.3 adresinde ikamet eden emekli işçi merhum Ali Teker’in eşi, 2 çocuk annesi Emine Teker(70) beyin kanamasından vefat etti. Cenazesi öğle namazında Yenimahalle Merkez Camiinden alınarak Kuruçeşme Mezarlığında toprağa verildi.

Dursun Ali Vardal vefat etti

İzmit Cedit Mahallesinde ikamet eden 3 çocuk babası eski terzilerden esnaf 3 çocuk babası Dursun Ali Vardal(80) solunum yetmezliğinden vefat etti. Cenazesi yarın öğle namazında Fevziye Camiinden alınarak Bağçeşme Mezarlığında toprağa verilecek

 

Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9483 TL 5.9246 TL
Euro
EURO
6.5689 TL 6.5427 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA