Array ( [page] => 2020-01-14 ) - Demokrat Kocaeli Gazetesi
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 14.07.2020 SAAT 18:17:20
Advert
Advert Advert
 
Vefat tarihi seçiniz
14 Ocak 2020 tarihinde vefat eden hemşehrilerimiz

Halil İbrahim Tarı vefat etti

İzmit Kadıköy Mahallesi Baycan Sokak No.9 adresinde ikamet eden 4 çocuk KOÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi Prof.Dr. Recep Tarı ile birlikte 4 çocuk babası, Goodyear fabrikasından emekli Halil İbrahim Tarı(81) vefat etti. Cenazesi öğle namazında Merkez Yeşil Camiinden alınarak Avluburun Mezarlığında toprağa verildi.

 

Yaşar Boliç vefat etti

İzmit Yenişehir Mahallesi Güneyli Sokak No.2 adresinde ikamet eden çiftçi, 5 çocuk babası Yaşar Boliç(84) vefat etti. Cenazesi öğle namazında Yeşilova merkez Camiinden alınarak Yeşilova Mezarlığında toprağa verildi.

 

Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA