Array ( [page] => 2020-01-21 ) - Demokrat Kocaeli Gazetesi #EvdeKal
Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.04.2020 SAAT 12:09:52
Advert
Advert
 
Vefat tarihi seçiniz
21 Ocak 2020 tarihinde vefat eden hemşehrilerimiz

Gülsüm Gürler vefat etti

İzmit Alikahya Cumhuriyet Mahallesi Bekirli Sokak No.5 adresinde ikamet eden ticaretle uğraşan merhum Tahsin Şeker’in eşi, 3 çocuk annesi Gülsüm Gürler(87)kalp yetmezliğinden vefat etti. Cenazesi öğle namazında Akşemsettin Camiinden alınarak Kent Mezarlığında toprağa verildi.

Kamil Bakırcı vefat etti

İzmit Erenler Mahallesi Cemre Sokak No.8 adresinde ikamet eden Çiftçi, 7 çocuk babası Kamil Bakırcı(75) akciğer rahatsızlığından vefat etti. Cenazesi öğle namazında Emin Camiinden alınarak Kent Mezarlığında toprağa verildi.

Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7124 TL 6.6857 TL
Euro
EURO
7.2518 TL 7.2228 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA