Array ( [page] => 2020-04-02 ) - Demokrat Kocaeli Gazetesi #EvdeKal
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 02.06.2020 SAAT 04:11:06
Advert
Advert
 
Vefat tarihi seçiniz
02 Nisan 2020 tarihinde vefat eden hemşehrilerimiz

Erdoğan Gençtürk Vefat etti

İzmit Cumhuriyet Mahallesi Mithat Paşa Caddesi No.9’da ikamet eden Özel sektörden 2 çocuk babası Erdoğan Gençtürk(60) akciğer kanserinden vefat etti. Cenazesi Kent Mezarlığında toprağa verildi.

 

Mustafa Ataş Vefat etti

İzmit Alikahya Atatürk Mahallesi Yenice Sokak  No.2’de ikamet eden Serbest işçi, İzmit Solaklar İlkokul Müdürü Seyfettin Ataş ile birlikte 5 çocuk babası Mustafa Ataş(90)Alzheimer rahatsızlığından vefat etti. Cenazesi öğle namazında Alikahya Hayırsevenler Camiinden alınarak Alikahya Mezarlığında toprağa verildi.

 

Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8283 TL 6.8011 TL
Euro
EURO
7.5974 TL 7.5671 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA