Array ( [page] => 2020-06-01 ) - Demokrat Kocaeli Gazetesi
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 07:37:31
Advert
Advert Advert
 
Vefat tarihi seçiniz
01 Haziran 2020 tarihinde vefat eden hemşehrilerimiz

Hamdi Bölek vefat etti

İzmit Kozluk Mahallesi Orduevi Sokak Çağlar Apartmanı K.3 D.5’te ikamet eden emekli sağlık astsubayı, 2 çocuk babası Hamdi Bölek(85) kalp yetmezliğinden vefat etti. Cenazesi Kent Mezarlığında toprağa verildi.

Özkan Ağar vefat etti

İzmit Cedit Mahallesi Leyla Atakan Caddesi Hisar Geçidi Sokak  No.16’da ikamet eden Kocaeli Gazetesi, Hürriyet Gazetesi eski muhabirlerinden evli Özkan Ağar(85) kalp yetmezliğinden vefat etti. Cenazesi Bağçeşme Mezarlığında toprağa verildi.

Sıdıka Umutlu vefat etti

Derince İbni Sina Mahallesi Kervan Sokak No.13’te ikamet eden Seka emeklisi Emin Umutlu’nun eşi, 3 çocuk annesi Sıdıka Umutlu(87) solunum yetmezliğinden vefat etti. Cenazesi Bağçeşme Mezarlığında toprağa verildi.

 

Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA