Array ( [page] => 2020-07-03 ) - Demokrat Kocaeli Gazetesi
Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 06:09:57
Advert
Advert
 
Vefat tarihi seçiniz
03 Temmuz 2020 tarihinde vefat eden hemşehrilerimiz

Enver Kozluca Vefat etti

İzmit Karabaş Mahallesi İkizli Çeşme Sokak No.3’te ikamet eden sanayi esnaflarından tornacı, 3 çocuk babası Enver Kozluca(91)vefat etti. Cenazesi öğle namazında Fevziye Camiinden alınarak Yeniköy Merkez Mezarlığında toprağa verildi.

Nurullah Yalçınkaya Vefat etti

Derince Yavuz Sultan Mahallesi Kısmet Sokak No.4’te ikamet eden, İzmit İmam Hatip Lisesinde uzun yıllar müdür yardımcılığı görevinde bulunan emekli din öğretmeni, 6 çocuk babası, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Hüseyin Şaşkın’ın kayınpederi olan Nurullah Yalçınkaya(74)beyin tümöründen vefat etti. Cenazesi Fevziye Camiinden alınarak Bolu ili Mengen İlçesi Çubuk Köy mezarlığında toprağa verildi.

Osman Şahin Vefat etti

İzmit Tavşantepe Mahallesi turan Güneş Caddesi Esenevler No.292’de ikamet eden serbest işçi olarak çalışan Osman Şahin(65) mide kanserinden vefat etti. Cenazesi ikindi namazında Şirinevler Camiinden alınarak Kent Mezarlığında toprağa verildi.

 

Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA