Array ( [page] => 2020-07-06 ) - Demokrat Kocaeli Gazetesi
Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 07:26:27
Advert
Advert
 
Vefat tarihi seçiniz
06 Temmuz 2020 tarihinde vefat eden hemşehrilerimiz

Eyüp Tarhan Özaçıkgöz Vefat etti

Emekli esnaf, 2 çocuk babası Eyüp Tarhan Özaçıkgöz(74)çoklu organ yetmezliğinden vefat etti. Cenazesi öğle namazında Fevziye Camiinden alınarak Kent Mezarlığında toprağa verildi.

Recai Acicbe Vefat etti

İzmit Yahya Kaptan Mahallesi Bayır Sokak No.8’de ikamet eden Tüpraştan emekli, 2 çocuk babası Recai Acicbe(67) kanserden vefat etti. Cenazesi Sakarya Emirdağ Mezarlığında toprağa verildi.

Zeynep Gürbüz Vefat etti

İzmit Kuruçeşme Fatih Mahallesi 33. Sokak No.3’te ikamet eden emekli öğretmen gazeteci Erinç Gürbüz’ün eşi, 2 çocuk annesi emekli öğretmen Zeynep Gürbüz(71)koah hastalığından vefat etti. Cenazesi bugün Kuruçeşme Merkez Camiinden alınarak Kuruçeşme mezarlığında toprağa verilecek.

Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA