Array ( [page] => 2020-07-14 ) - Demokrat Kocaeli Gazetesi
Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 06:24:15
Advert
Advert
 
Vefat tarihi seçiniz
14 Temmuz 2020 tarihinde vefat eden hemşehrilerimiz

Ayşe Fidan Vefat etti

İzmit Çenedağ Mahallesi Gündoğdu Sokak No.2’de ikamet eden Özel firmadan emekli Celalettin Fidan’ın eşi, İbni Sina İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Sevda Fidan ile birlikte 2 çocuk annesi Ayşe Fidan(69)akciğer rahatsızlığından vefat etti. Cenazesi öğle namazında Derince Merkez Camiinden alınarak Derince Merkez Mezarlığında toprağa verildi.

Mehmet Seven Vefat etti

İzmit Şirintepe Mahallesi Bora Sokak No.10’da ikamet eden bobinaj ustası, 2 çocuk babası Mehmet Seven(70)çoklu organ yetmezliğinden vefat etti. Cenazesi öğle namazında Orhan Gazi Camiinden alınarak Bağçeşme Mezarlığında toprağa verildi.

 

Metin Yalçın Vefat etti

Gölcük Yüzbaşılar Mahallesi 3016.Sokak No.7’de ikamet eden emekli PTT müdürü, 2 çocuk babası Metin Yalçın(71)akciğer kanserinden vefat etti. Cenazesi öğle namazında Yüzbaşılar Camiinden alınarak Sultan Baba Mezarlığında toprağa verildi.

Talat Çakır Vefat etti

Derince Yenikent Mahallesi Dobra Sokak No.7’de ikamet eden DMO’dan emekli, 1 çocuk babası Talat Çakır(87)vefat etti. Cenazesi öğle namazında İmam-ı Azam Camiinden alınarak Şehitlik Mezarlığında toprağa verildi

Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA