Array ( [page] => 2020-08-14 ) - Demokrat Kocaeli Gazetesi
Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 29.09.2020 SAAT 01:10:38
Advert
 
Vefat tarihi seçiniz
14 Ağustos 2020 tarihinde vefat eden hemşehrilerimiz

Sabiha Güner Tarlan vefat etti

İzmit Kuruçeşme Doğan Mahallesi Lozan Caddesi Eryılmaz Sokak No.9 D.1’de ikamet eden emekli öğretmen merhum Nurdoğan Tarlan’ın eşi, emekli öğretmen 2 çocuk annesi Sabiha Güner Tarlan(74)Alzheimer hastalığından vefat etti. Cenazesi ikindi namazında Kuruçeşme Merkez Camiinden alınarak Bağçeşme mezarlığında toprağa verildi.

Ahmet Divarcı Vefat etti

İzmit Veliahmet Mahallesi Cengiz Sille Sokak No.6’da ikamet eden eski Baç esnaflarından emekli bakkal, Sevil Kassem, Sevgi Hacı Saffet, Eczacı Gül Divarcı isminde 3 çocuk babası Hacı Ahmet Divarcı (Duvarcı) (91) kanserden vefat etti. Cenazesi öğle namazında Fevziye Camiinden alınarak Kent Mezarlığında toprağa verildi

Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA